כלי העבודה שלנו

כלי העבודה המרכזיים שלנו בעיינה הוכיחו הצלחה לאורך שנים ביישום בארגונים וחברות בכל רחבי העולם, והינם מבוססים על מחקר אקדמי מעמיק. בכל פרויקט נבחר לעשות שימוש בכלי או בכלים המתאימים ביותר לצרכים הספציפיים של הארגון שאיתו אנו עובדות. ארגז הכלים שלנו דינמי, ואנחנו מתעדכנות באופן רציף בחידושים בתחום.

Framework for Strategic Sustainable Development (FSSD)

מסגרת מאחדת וכללית המציעה גישה אסטרטגית לניתוח, לתכנון ולקבלת החלטות במסגרת גבולות המערכת האקולוגית-חברתית. הכלי פותח אקדמאית באמצעות קונצנזוס מדעי במטרה לבסס שפה משותפת לקיימות, על ידי הגדרת הדרישות המינימליות ההכרחיות לשם השגת חברה אנושית בת-קיימא. ה-FSSD מספקת פרספקטיבה מערכתית הוליסטית לכל נושא, ומיושמת כבר 25 שנים בארגונים מסוגים וגדלים שונים, בהובלת The Natural Step.

Sustainable Design Thinking (SDT)

כלי לחדשנות בת-קיימא, המשלב תהליך פיתוח מוצר או שירות מסויים לפי גישת Design Thinking עם גישת קיימות חברתית-סביבתית על בסיס ה-FSSD. הכלי פותח על ידי הילה ליאו שפירא ועמיתותיה למחקר, ופורסם ב-Journal of Cleaner Production. כמו כן, כלי זה מתאים לפתרון בעיות ומאפשר התבוננות יצירתית מנקודת המבט של האדם וצרכיו (נקרא גם Human Centred Design).

למאמר שהילה פירסמה בעיתון המדעי -Journal of Cleaner Production

Theory U

מתודולוגיה המסייעת לצוותי עבודה של ארגונים ומקבלי החלטות לבצע את המעבר מהמציאות הנוכחית לעתיד אליו הם שואפים להגיע מתוך שיתוף פעולה מיטבי. עקרונות התיאוריה מספקים את היכולת לשבור דפוסי התנהגות לא יעילים המשפיעים על היכולת להבין באופן מעמיק יותר מהם צרכי מקבלי השירות או המוצר ולהגיע לרמת תקשורת בינאישית גבוהה ויעילה יותר.

  • Facebook

עקבו אחרינו בפייסבוק

שתפו את הדף

תודה לצלמים: נאוה הראל, יורם חמו, יותם לידור, אנה רודריגז, עומרי בלום

Icons made by Freepik and Dot on Paper from www.flaticon.com

האתר נבנה במקור ע"י TechJump, העסק החברתי לבניית אתרים